Hakkımızda

1999 Yılında İSTANBUL / ÜMRANİYE'de kurulan firmamız faaliyetlerine Demiray Yapı Malzemeleri İnş. San. Tic. Ltd. Şirketi ünvanlıya başlamış olup, Muhtelif markaların Bayilik ve Tali bayiliklerini alarak satışını gerçekleştirmiştir. Gelişen müşteri portföyü ile birlikte bazı ürünlerin toptan satışına başlayarak, Bayilik kanalı genişletilmiş ve Dürüst, güvenilir dostluklarımız pekiştirilmiştir.

Sektöründe güven duyulan, Kaliteli markaları ekonomik fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı kendine bir borç edinen şirketimiz, genç, dinamik ve müşteri odaklı satış felsefesini, 2010 yılında yeni şirketi DMR YAPI MALZ. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.'ni kurarak inşaat tadilat projeleri ile devlet ihalelerinin yanı sıra bireysel müşterilerimizin tadilat ve dekorasyon işlerinde çözüm ortağı olmuştur.

Yine 2010 yılı içerisinde E-TİCARET e farklı bir bakış açısı ile duyulan güveni daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla https://www.muslukmarket.com sitemizle hizmetinizdeyiz.

Yapımarket'e farklı bir anlayış getirme hedefimizi, Ekonomik fiyat ve kaliteli ürün sunarak başlatmış olduğumuz https://www.muslukmarket.com sitemizde satılacak ürünlerin başlıca markaları aşağıda listelenmiştir.

Seramik sektörünün öncü kuruluşu, ÇANAKKALESERAMİK, KALEBODUR ve yeni markası İDASERAMİK ürünleri, ayrıca KALEKİM, MAVİKALE, KALE BOYA, KALE BANYO, KALEARMATÜR, KALEVİTRİFİYE ve KALEPARKE gibi diğer tüm iştiraklerine ait ürünler artık https://www.muslukmarket.com'de 'de.

KALE vitrifiye, ECE vitrifiye, TURKUAZ vitrifiye, DOĞA Banyo Dolapları, KALE, NEVARC, ECA ve KSA Armatürleri, Muslukları, Teknik malzemeleri artık https://www.muslukmarket.com'de.

KALE akrilik, PELİCAN, PLATİN, ve WASH akrilik Küvet ve Kabinleri, PAKDUŞ Duşakabinleri, KALEKİM, FİXA ve HENKEL Grubu Yapı Kimyasalları ile KALEBOYA, POLİSAN ve MARSHALL ürünleri https://www.muslukmarket.com'de. 

PETEK ve DMR Banyo Aksesuarları, DEKOR El Aletleri, KALE KİLİT ürünleri, YUMA Asma Kilitler, ADİL Kapı Kolları ve binlerce çeşit HIRDAVAT ürünleri https://www.muslukmarket.com’da.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.

© Copyright 2014 - 2021 DMR YAPI Malzemeleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.