Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

muslukmarket.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. imagaza.net a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi muslukmarket.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

muslukmarket KARGO VE TAŞIMA BİLGİLERİ     

muslukmarket.com ürün gamında birçok kargo ile gönderilebilir ürün barındırmakla birlikte ürün niteliği nedeniyle kargo ile taşıma yapılamayan ürünler de barındırmaktadır.               
   
Kargo şirketleri kırılabilir ürünleri taşımamakta veya maliyeti çok yüksek fiyatlara çıkarmaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmaması için bazı ürünleri İstanbul depo teslimi, ya da istek üzerine ambar veya anlaşmalı özel nakliye şirketleri aracılığı ile alıcı ödemeli olarak sevk edebilmekteyiz.
    
muslukmarket.com Kargo ile gönderilebilir ürünleri siz değerli müşterilerine, kargo güvencesi ve özel anlaşmalı fiyatları ile ulaştırmaktadır.
   
Kargo ile gönderilemeyen ürünler  ( SERAMİK KAROLAR, KLOZET VE LAVABOLAR, AKRİLİK KÜVET VE DUŞ TEKNELERİ, DUŞAKABİNLER  BANYO DOLAPLARI VE YAPI KİMYASALLARI ) ürün detaylarında  belirtilen İstanbul içi Nakliye ve montaj fiyatları ile teslim edilebilecektir.  İstanbul dışından bu ürünleri sipariş veren müşterilerimiz Kargo, Ambar v.b. nakliye ücretlerini kapıda ödemek zorundadırlar. Ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz info@muslukmarket.com adresinden e-posta yoluyla, müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirler.
     
İstanbul içinde tarafımızdan sevkiyatı yapılan ürünlerde hamaliye maliyeti eklememek amaçlı, araç üstünden teslim edilecek, daireye, bina girişine, aracın giremeyeceği bölümlere taşıma yapılmayacaktır. (Montaj istenilen ürünler hariç)
     
Bu nedenle sipariş sonrası sevkiyat seçenekleri ile ilgili bilgilendirme e-postamızı beklemeniz ya da müşteri temsilcimizle temasa geçmeniz uygun olacaktır. 
    
Bu zorluğun hizmet verdiğimiz sektörün yapısı gereği olduğunu belirtir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.

© Copyright 2014 - 2021 DMR YAPI Malzemeleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.